Nowy 2Printer jest już dostępny! 2Printer pozwala zautomatyzować drukowanie dokumentów z poziomu wiersza poleceń. Nowa wersja 9.0 zawiera wiele ulepszeń, które zostały wdrożone od czasu ostatniej wersji głównej.

2Printer 9.0: Drukowanie na Wielu Drukarkach Jednocześnie, Dodawanie Kodów Kreskowych, Ulepszenia Rysunków CAD i Nie Tylko

Co nowego w 2Printer 9.0

Drukowanie na wielu drukarkach jednocześnie

Dzięki nowemu przełącznikowi -cmdlines 2Printer może wykonywać wiele poleceń jednocześnie, jedno po drugim. Aby to zadziałało, wystarczy utworzyć plik TXT z kilkoma poleceniami. Ta funkcja umożliwia na przykład drukowanie na wielu drukarkach przy użyciu tylko jednego polecenia 2Printer z niezbędnymi ustawieniami drukowania.

Zaktualizowano komponenty do przetwarzania plików

Zaktualizowaliśmy komponenty przetwarzające do drukowania plików HTML, rysunków CAD oraz plików PST i OST programu Microsoft Outlook. Te aktualizacje usprawniają obsługę tych typów plików, zapewniając lepsze wyniki drukowania.

Ulepszone drukowanie rysunków CAD

Specjaliści CAD mogą skorzystać z nowych ustawień, takich jak możliwość pogrubienia czcionek lub linii, wyłączenia drukowania warstw "Nie do druku" ("Not to Plot"), zwiększonej szybkości przetwarzania plików SolidWorks i nie tylko.

Poznaj wszystkie nowe funkcje 2Printer 9.0 →

2Printer będzie dla Ciebie odpowiednia, jeśli wiesz, jak pracować z wierszem poleceń. Jeśli jednak szukasz bardziej "tradycyjnego" programu z graficznym interfejsem użytkownika (GUI) do drukowania wsadowego wielu plików na raz, lepszym wyborem będzie Print Conductor – kolejny produkt firmy fCoder.