Rozwiązania programowe firmy fCoder

Dostarczamy oprogramowanie dla różnych firm na całym świecie. Każde oprogramowanie firmy fCoder jest zaprojektowane tak, aby odpowiadało potrzebom osób, które pracują z dokumentami – zarówno papierowymi, jak i cyfrowymi. Oszczędzaj czas, ograniczaj dodatkowe koszty i skupiaj się na celach biznesowych, a nie na niepotrzebnej pracy na dokumentach, które można zautomatyzować. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz aplikacji komputerowej, procesora po stronie serwera działającego 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, czy narzędzia wiersza poleceń, zapewniamy Ci ochronę.

Oprogramowanie firmy fCoder może pasować do wielu branż: opieki zdrowotnej, edukacji, inżynierii i budownictwa, handlu elektronicznego, organizacji rządowych i non-profit, finansów lub prawa, produkcji i nie tylko.

Konstrukcja & Inżynieria

Eksperci branżowi mogą zaoszczędzić wiele cennych godzin tygodniowo podczas drukowania lub konwersji AutoCAD, SolidWorks oraz innych rysunków i arkuszy CAD do popularnych formatów plików.

Dowiedz się więcej

Edukacja

Szkoły, uczelnie, uniwersytety, ośrodki badawcze i szkoleniowe mogą sprawić, że praca z dokumentami będzie szybka i łatwa.


 

Dowiedz się więcej

Rządowe & Non-profit

Organizacje rządowe i organizacje non-profit mogą przyspieszyć swoje przepływy pracy, drukując zbiorczo lub konwertując różne pliki - od korespondencji po raporty, formularze, instrukcje do prostej dystrybucji między działami lub w całym obiekcie.

Usługi finansowe

Specjaliści z branży bankowej i finansowej muszą terminowo wysyłać i odbierać różne dokumenty, co w idealnym przypadku musi być procesem zautomatyzowanym. Przetwarzanie umów, pokwitowań, faktur, arkuszy roboczych, wyciągów i innych dokumentów jest łatwe dzięki naszemu oprogramowaniu.

Opieka zdrowotna

Pracownicy służby zdrowia mogą zaoszczędzić godziny pracy dzięki naszemu oprogramowaniu, które pomaga usprawnić konwersję plików PDF do formatu TIFF na potrzeby dokumentacji medycznej, masowego drukowania wizytówek i wykonywania innych określonych zadań przy niewielkim wysiłku.

E-commerce

Firmy zajmujące się handlem elektronicznym i sprzedawcy mogą usprawnić swoje procesy, jeśli chodzi o wysyłanie zadań do wielu drukarek lub zapisywanie dokumentów w wymaganym formacie.

Prawo & Kancelarie

Kancelarie prawne często potrzebują, aby ich dokumenty były zgodne z określonymi przepisami i politykami. Eksperci pracujący w tej dziedzinie mogą uniknąć dodatkowych formalności związanych z drukowaniem, łączeniem wielu plików w jeden dokument i eksportowaniem do formatu PDF, PDF/A lub formatu obrazu.

Logistyka i zarządzanie magazynem

Firmy zajmujące się magazynowaniem i transportem mogą wdrożyć skuteczne rozwiązanie do automatycznego drukowania dokumentów przewozowych: faktur, etykiet, kodów kreskowych, dokumentów celnych i wielu innych typów dokumentów.

Dowiedz się więcej o naszych produktach

Uzyskaj wgląd w możliwości każdego programu, odwiedzając stronę Produkty. Jeśli nie masz pewności, który program będzie najbardziej odpowiedni dla Twoich potrzeb, skontaktuj się z nami. Zaproponujemy Ci najbardziej odpowiednie rozwiązanie w zależności od Twoich potrzeb.

Skontaktuj się z nami