Jak Drukować Dokumenty Word, Jeśli Nie Masz Programu Word

Jak szybko i bez wysiłku drukować dokumenty bez Worda, Microsoft 365 (dawniej Office 365, Microsoft Office) lub innych pakietów biurowych? Oto trzy rozwiązania upraszczające te procesy – za pomocą aplikacji desktopowej, oprogramowania po stronie serwera i konwertera plików.

Jak Dodać Znak Wodny do Wielu Plików Jednocześnie

Jak dodawać znaki wodne do wielu zdjęć, plików PDF lub innych plików jednocześnie? Dodawaj graficzne lub tekstowe znaki wodne i konwertuj pliki w trybie zbiorczym za pomocą DocuFreezer! Wbudowane makra pomogą zautomatyzować cały proces.

Jak Zapisać Email jako PDF

4 sposoby grupowego zapisywania wielu wiadomości e-mail w formacie PDF. Szukasz rozwiązania do wysyłania wiadomości e-mail do plików PDF w celu zautomatyzowania tego procesu? Poznaj nowe narzędzia do konwersji wiadomości e-mail programu Outlook na pliki PDF z załącznikami.

Przewodnik Wideo: Konwertuj i Drukuj Kilka Plików

Jak uprościć i zautomatyzować drukowanie i konwersję plików i dokumentów do formatów PDF i obrazów? Obejrzyj te krótkie filmiki, aby przekonwertować wiele plików na raz, w najbardziej efektywny sposób. Wykonuj również inne zadania związane z dokumentami i zobacz jakie to proste.

Jak scalać pliki PDF

Dowiedz się jak scalać kilka plików PDF, jak zmienić JPEG do PDF, jak połączyć Worda lub inne dokumenty w jak połączyć Worda lub inne dokumenty w jeden plik PDF na wiele różnych sposobów. Możesz zapisywać dokumenty lub obrazy w formacie PDF i łączyć PDF ze specjalnym oprogramowaniem do konwersji plików.