Uaktualniliśmy nasze oprogramowanie do konwersji dokumentów DocuFreezer do wersji 2.0. Wraz z istniejącymi funkcjami to oprogramowanie do konwersji plików może teraz dodawać strony do formatu PDF lub TIFF, jak również do dokumentów wielostronicowych. Program obsługuje wiele typów plików: arkusze kalkulacyjne Excel, prezentacje PowerPoint i wiele innych. Dzięki DocuFreezer możesz z łatwością zapisać swoje pliki w popularnym formacie PDF, JPG, PNG, TIFF lub XPS.

Konwertuj wiele plików, dziel i łącz PDF i TIFF z całkowicie nowym DocuFreezer 2.0

Co nowego w wersji 2.0

Nowa wersja zawiera całkowicie przeprojektowany interfejs użytkownika, nowe opcje scalania i podziału dla plików PDF i TIFF, nowe obsługiwane formaty i wiele innych. DocuFreezer dokonuje konwersji pliku wsadowego, aby pliki wyjściowe zachowały atrybuty kolorów oryginalnego pliku, formatowanie tekstu, czcionki i hiperłącza. Dzięki temu różne dokumenty nadają się do prezentacji na żywo, do przesłania lub do drukowania, bez zwracania uwagi na utratę zawartości plików lub jakość obrazu.

Prosty, łatwy w nawigacji interfejs

Program został całkowicie przebudowany, a teraz oferuje stabilny i elastyczny, zgrabny interfejs użytkownika. Wszystkie opcje są łatwo dostępne, więc nie zgubisz się. Po prostu przeciągnij i upuść pliki, które chcesz przekonwertować, sprawdź niezbędne ustawienia i kliknij "Start".

Nowe formaty plików: Portfolio PDF, CSV, MHT i XPS

Dodaliśmy obsługę portfolio PDF, CSV, MHT jako format plików wejściowych i XPS jako nowy format plików wyjściowych, jak również konwersję plików w archiwach RAR, ZIP lub 7-ZIP bez konieczności ich wyodrębniania.

Łącz i scalaj pliki do formatu PDF

Nowa wersja znacznie przyspiesza zarządzanie dokumentami PDF. Możesz teraz wstawiać nowe strony na końcu lub na początku istniejącego pliku PDF lub TIFF lub po prostu scalać różne pliki w jeden kompaktowy plik PDF. Dodatkowo możesz podzielić wielostronicowe pliki PDF lub TIFF na pojedyncze strony.

Dowiedz się, w jaki sposób DocuFreezer może pomóc w konwersji wielu dokumentów do PDF i sprawdź zupełnie nowy wygląd programu i inne ulepszenia w witrynie DocuFreezer.