Prosta, jednokrotna konwersja wsadowa plików dodanych do listy i eksportowanie ich wszystkich do 5 popularnych formatów plików jest znana z DocuFreezer. Nowa wersja DocuFreezer to w większości jego główna aktualizacja, która wzbogaca o możliwość OCR zeskanowanych zdjęć oraz dokumentów, konwertowanie DWG i rysunków DXF do PDF (w których możesz wyszukiwać tekst) i do obrazów,  szybszy napęd przetwarzania i wiele innych ulepszeń.

Konwertuj zeskanowane obrazy do formatu tekstowego albo do PDF

DocuFreezer ma nową funkcję OCR - teraz możesz konwertować pliki tak, aby pliki wyjściowe miały rozpoznany tekst, który można kopiować lub edytować. Jakość rozpoznawania tekstu zależy od oryginalnego pliku. Do tej pory program rozpoznaje tekst z plików TIFF, PDF, JPEG i obsługuje sześć języków.

DocuFreezer 3.0 rozpoznaje tekst za pomocą OCR i zwiększa prędkość konwersji plików

Konwertuj rysunki CAD do formatu PDF

Formaty DWG i DXF zostały dodane do listy obsługiwanych typów plików. Dzięki nowemu DocuFreezer możesz nie tylko konwertować rysunki DWG i DXF do bitmapowych plików PDF, ale także tworzyć z nich przeszukiwalne pliki PDF. W związku z tym pliki wyjściowe będą miały tekst do wyszukania, ale nie linie zakrzywione.

Rozdzielaj pliki Excel do osobnych arkuszy roboczych

Dodaliśmy nową opcję przetwarzania danych typu Excel (XLS, XLSX). Teraz możesz teraz mieć oddzielną kopię każdego arkusza po konwersji, zamiast scalania wszystkich arkuszy.

Co więcej

DocuFreezer przeszedł wiele napraw i ulepszeń, aby móc jeszcze lepiej konwerrtować pliki . Nowa wersja konwertuje Word do PDF trzy razy szybciej niż wcześniej, lepiej przetwarza pliki, dzięki czemu są wyższej jakości oraz uzyskuje wiele ulepszeń stabilności i wydajności.

Zdobądź dostęp do nowego DocuFreezer 3.0 i sprawdź, jak to działa, pobierając go ze strony DocuFreezer. Dowiedz się więcej o tej aktualizacji na:
www.docufreezer.com/news/docufreezer-3-0