Wypuściliśmy DocuFreezer 3.2! To oprogramowanie do masowej konwersji pomoże Ci w zbiorczym konwertowaniu wielu różnych dokumentów biurowych, obrazów i innych typów plików.

Nowa wersja posiada zaktualizowany procesor, bardziej intuicyjne sterowanie znakami wodnymi, nowe funkcje dla plików wiadomości e-mail, więcej obsługiwanych formatów, nowy panel Ustawienia zaawansowane (Advanced Settings), ulepszone istniejące funkcje i nowe możliwości.

DocuFreezer 3.2: Nowy panel ustawień zaawansowanych, 10 nowych funkcji, poprawek i ulepszeń

Co nowego w DocuFreezer 3.2

Nowa zakładka Ustawienia zaawansowane ze wszystkimi dostępnymi ustawieniami

Przerobiliśmy interfejs i zorganizowaliśmy wszystkie ustawienia, które można zmienić w zakładce Ustawienia zaawansowane (Advanced Settings). Dzięki niemu możesz skonfigurować obsługę plików i załączników, układ strony, przetwarzanie końcowe i nie tylko. Pomoże Ci to dostosować wszystko zgodnie z Twoimi potrzebami i dostosować proces konwersji plików.

Nowa możliwość automatycznego dodawania obrazu lub tekstu znaku wodnego

Nowy DocuFreezer 3.2 może dodawać znaki wodne do każdej strony dokumentu lub zakresu stron. Używaj różnych ustawień i wbudowanych makropoleceń, niezależnie od tego, czy potrzebujesz obrazu, czy tekstowego znaku wodnego. Znaki wodne można tworzyć i łączyć w zakładce Operacje edycyjne (Edit operations) w ustawieniach DocuFreezer.

Nowe języki OCR: polski i portugalski

Zwiększyliśmy liczbę obsługiwanych języków OCR o polski i portugalski. Może to być pomocne dla tych, którzy używają DocuFreezer do tworzenia przeszukiwalnych plików PDF lub TXT do automatycznego rozpoznawania tekstu.

Inne ulepszenia:

  • Nowe obsługiwane formaty: iCalendar ICS, Apple Mail EMLX
  • Nowa możliwość ładowania listy plików z pliku Excel
  • Nowy sposób dzielenia wielostronicowych plików PDF: X stron na plik
  • Możliwość przeciągania i upuszczania plików wiadomości e-mail z programu Outlook

Zobacz wszystkie funkcje DocuFreezer 3.2 →