Ponieważ zebraliśmy wiele ulepszeń i poprawek od czasu poprzedniej wersji, jest to idealny czas na wypuszczenie kolejnej aktualizacji FolderMill. Jak zawsze, zapraszamy do odwiedzenia strony z aktualnościami programu, aby dowiedzieć się więcej.

FolderMill 4.9: Drukuj lub konwertuj Word bez MS Office

Co nowego w FolderMill 4.9

Przetwarzanie dokumentów Word DOC, DOCX, RTF wyłącznie z wewnętrznym mechanizmem

Od teraz nie musisz już instalować programu Microsoft Word (lub jego alternatyw, takich jak OpenOffice lub LibreOffice), aby drukować lub konwertować dokumenty Word. Poza tym FolderMill może teraz drukować pliki SVG i MHT – i nie jest wymagane żadne dodatkowe oprogramowanie.

Nowy tryb skalowania Zoom dla Akcji Drukowania Dokumentu (Print Document Action)

FolderMill 4.9 posiada nowy sposób na dostosowanie rozmiaru stron przed drukowaniem. Nowy tryb Zoom pozwala na precyzyjne dostosowanie ich skalowania poprzez ustawienie procentu oryginalnego rozmiaru strony. Na przykład możesz ustawić go na mniej niż 100%, aby uzyskać mniejszy wydruk.

Bezpośrednie drukowanie typów plików PRN (Microsoft Windows Print File)

Zwiększyliśmy liczbę obsługiwanych formatów – o format PRN. Pliki PRN są tworzone, gdy używane jest okno dialogowe drukowania w systemie Windows (opcja „Print to File”). Zawierają one zestaw niskopoziomowych instrukcji dla drukarki związanych z układem strony, rozmiarem, rodzajem papieru i innymi ustawieniami. FolderMill 4.9 może wysyłać pliki PRN do drukarki w celu bezpośredniego drukowania lokalnie lub przez sieć.

Inne ulepszenia:

  • Ulepszona funkcja automatycznego przycinania (Auto Crop) do akcji konwersji do obrazu (Convert to Image)
  • Możliwość zapisywania obrazów TIFF i JPEG w trybie skali szarości
  • Możliwość wstawiania załączników przed lub po treści wiadomości e-mail
  • Możliwość umieszczenia znaku wodnego za treścią dokumentu

Dowiedz się o wszystkich nowych funkcjach FolderMill 4.9 →