Kiedy wróciłeś ze swoich letnich wakacji (mamy nadzieje, że je miałeś!),  nowa wersja Print Conductor będzie gotowa by pomóc Ci w drukowaniu dokumentów w dużych ilościach. Mamy nadzieję, że Ci się spodoba!

Print Conductor 5.6 z większą wydajnością obsługi PDF i usprawniona stabilnością

Głównie skupiliśmy się na kwestii stabilności i poprawie funkcjonowania funkcji drukowania, bardziej nich na dodaniu nowych opcji. Sprawdźmy co jest na liście aktualizacji:

Nowa możliwość drukowania kilkunastu slajdów prezentacji PowerPoint na tej samej stronie

Oszczędzaj papier i atrament drukując kilkanaście slajdów prezentacji Microsoft PowerPoint na jednym arkuszu papieru. Możesz teraz wybrać pomiędzy umieszczeniem 1, 2, 3, 4, 6 lub 9 slajdów na stronie.

Szeregowanie numerów kolumn na Liście Dokumentów

Teraz możesz utworzyć osobną kolumnę z numerami linii. To bardzo pomaga z zarządzaniu długa listą dokumentów!

Usprawnione drukowanie PDF

Drukowanie PDF zostało naprawione i ulepszone – zawsze jest miejsce na aktualizację. Poprawiliśmy: renderowanie plików PDF na PNG dla trybu "Drukuj jako obraz", problem z rederowaniem plików 1-Bit PNG, problem z nieprawidłowym przycinaniem obrazu, problem z analiza obrazu w linii.

Naprawione problemu z kodem automatyzacji w Microsoft PowerPoint i Excel

Zaktualizowaliśmy także oficjalną stronę Print Conductor. Sprawdź jak teraz wygląda na: www.print-conductor.com/news/print-conductor-new-website

Więcej aktualizacji i poprawek w nowej wersji! Dowiedz się więcej na: www.print-conductor.pl/aktualnosci/print-conductor-5-6