Najnowsza wersja Print Conductor jest już dostępna! Wersja 6.3 zawiera więcej funkcji ułatwiających drukowanie arkuszy Excel, plików DWG i DXF oraz dokumentów PDF. Usprawnij drukowanie dokumentów - dzięki zwiększonej wydajności, nowemu alternatywnemu mechanizmowi drukowania i nowym funkcjom dla dokumentów biurowych i rysunków CAD.

Print Conductor 6.3: Nowy silnik drukowania PDF’ów i ulepszenia

Co nowego w Print Conductor 6.3

Nowy dodatkowy mechanizm drukowania PDF

Print Conductor otrzymuje nowy mechanizm drukowania, który jest zalecany w przypadku drukowania głównie plików PDF. W niektórych przypadkach będzie działać lepiej i szybciej z dokumentami PDF, a zwłaszcza z wypełnionymi formularzami. Możesz wypróbować ten nowy silnik lub skonsultować się z naszymi specjalistami, aby zdecydować, który silnik jest lepszy w Twoim przypadku.

Możliwość drukowania arkuszy Excel z włączoną funkcją makro

Nadal ulepszamy przetwarzanie wielu plików Excel’owych przez Print Conductor. Program może teraz drukować arkusze kalkulacyjne z wbudowanymi makrami (.xlsm). Obecnie obsługiwane są różne typy plików Excel, w tym XLS, XLSX, XLSM i XLSB.

Możliwość definiowania grubości linii dla rysunków DWG i DXF

Dodaliśmy nową opcję dla tych, którzy drukują pliki CAD. Daje ona możliwość dostosowania grubości linii w plikach CAD podczas ich drukowania. Jeśli więc linie nie są wyraźnie widoczne na wydrukach - zmiana grubości linii pomoże.