Z radością ogłaszamy nową główną wersję Print Conductor 8.0! Poprzednia duża aktualizacja 7.0 została wydana w styczniu 2020 r. Od tego czasu ciężko pracowaliśmy, komunikując się z naszą wspaniałą społecznością i aktualizując program o poprawki i nowe przydatne funkcje. Czytaj dalej, aby poznać wszystkie szczegóły.

Print Conductor 8.0: Drukowanie dokumentów Word i plików Outlook bez pakietu MS Office i nie tylko

Co nowego w Print Conductor 8.0

Ulepszony interfejs użytkownika i przeprojektowany panel ustawień zaawansowanych (Advanced Settings)

Odnowiliśmy zakładkę ustawień zaawansowanych programu (Advanced Settings). Program posiada teraz nowy pasek narzędzi z możliwością eksportowania, importowania i resetowania ustawień. Dodaliśmy również wyskakujące podpowiedzi opisujące każde ustawienie. I ogólnie dopracowaliśmy interfejs. Przyciski, menu, listy i elementy sterujące są nowe - mamy nadzieję, że podoba Ci się nowy wygląd!

Drukuj dokumenty Word i pliki Outlook bez dodatkowego oprogramowania

Użytkownicy poprzednich wersji musieli mieć zainstalowany Microsoft Word lub OpenOffice/LibreOffice, aby zbiorowo drukować pliki DOC, DOCX, RTF za pomocą Print Conductor. A jeśli chciałeś drukować pliki wiadomości EML lub MSG Outlook, musiałeś mieć zainstalowany Outlook. Teraz nie potrzebujesz już żadnego dodatkowego oprogramowania!

Różne funkcje wymagane przez klientów

Uważnie czytamy Wasze prośby o funkcje i wiele z tych próśb wchodzi w życie. Na podstawie Waszych opinii dodaliśmy takie możliwości, jak: wyłączenie drukowania tej samej strony więcej niż jeden raz, ustawienie różnych źródeł papieru dla różnych zakresów stron, odwrócenie kolejności plików na Liście Dokumentów, łączenie dokumentu i strony tytułowej w jednym zadaniu drukowania, i nie tylko.

Inne ulepszenia:

  • Lokalizacja na szwedzki i arabski
  • Ulepszenia rysunków CAD
  • Ulepszenia plików wiadomości e-mail
  • Wiele naprawionych problemów i inne ulepszenia

Dowiedz się o wszystkich nowych funkcjach Print Conductor 8.0 →