Po wielu ulepszeniach od czasu głównej aktualizacji 8.0, z dumą przedstawiamy nowy Print Conductor 8.1. Sprawdź najważniejsze informacje o wydaniu poniżej.

Print Conductor 8.1: Okienko Podglądu Dokumentu, Projektant Strony Tytułowej i Nowe Typy Znaków Wodnych

Co nowego Print Conductor 8.1

Dodawanie kodów kreskowych i kodów QR do drukowanych stron

Teraz w ustawieniach pojawiła się nowa zakładka Znaki wodne (Watermarks), która umożliwia automatyczne dodawanie kodów kreskowych do drukowanych stron. Na przykład możesz utworzyć kod QR, dostosować jego rozmiar i położenie, a zostanie on automatycznie wydrukowany na wszystkich lub wybranych dokumentach. Ponadto możesz teraz używać kilku znaków wodnych jednocześnie (obraz, tekst lub kod kreskowy).

Okienko Podglądu Dokumentów w Liście Dokumentów

Teraz możesz łatwo wyświetlić podgląd dokumentów lub obrazów, które zamierzasz wydrukować. Aby zobaczyć podgląd wybranego elementu na liście dokumentów, po prostu włącz opcję Pokaż okienko podglądu (Show preview pane).

Niestandardowe strony tytułowe za pomocą projektanta stron tytułowych

Dodaliśmy nowego projektanta strony tytułowej (Cover page Designer), który umożliwia dostosowanie strony tytułowej do własnych upodobań. Strona tytułowa to specjalna strona, którą wkłada się między dokumenty (lub kopie) w celu łatwego odróżnienia kopii papierowych. Teraz możesz tworzyć i używać własnych szablonów stron tytułowych składających się z dostosowywanego tekstu, obrazów, kodów kreskowych lub prostokątów.

Wspomnieliśmy tylko o trzech „dużych” funkcjach spośród ponad 30 ulepszeń wprowadzonych w najnowszej wersji.

Dowiedz się, co jeszcze nowego w Print Conductor 8.1 →