Print Conductor 9.0 jest już dostępny i z przyjemnością to ogłaszamy! Ten główny update ma na celu usprawnienie Twojego procesu drukowania poprzez szereg nowych funkcji i ulepszeń.

Print Conductor 9.0: Drukowanie dokumentów Worda i plików z Outlooka bez konieczności posiadania MS Office oraz wiele innych nowości.

Co nowego w Print Conductor 9.0

Zaktualizowane komponenty przetwarzania plików

Całkowicie odnowione komponenty przetwarzania plików zintegrowane z programem Print Conductor zapewniają płynniejszy i bardziej efektywny proces drukowania plików CAD, HTML i wiadomości e-mail.

Udoskonalona użyteczność

Ciesz się nowymi usprawnieniami związanymi z użytkowaniem, które ułatwiają zarządzanie zleceniami drukowania. Łatwo łącz tekst i znaki wodne na obrazkach, korzystając z arkusza kalkulacyjnego Excela, szybko podglądaj ostatnio zapisane pliki ustawień Print Conductor (.INI) i wiele więcej.

Zoptymalizowany druk CAD

Dla miłośników CAD, Print Conductor 9.0 wprowadza możliwość dostosowywania grubości tekstu, niestandardowe renderowanie linii i opcję wyłączania drukowania warstw "Nie do drukowania". Ponadto, odczujesz szybszą obróbkę plików SolidWorks.

Zalecamy, aby wszyscy użytkownicy Print Conductor zaktualizowali się do najnowszej wersji 9.0, nawet jeśli nie zajmują się projektami CAD, dokumentami HTML ani e-mailami. Ta wersja zawiera liczne poprawki i drobne usprawnienia wprowadzone od poprzedniego wydania, które mogą ogólnie poprawić Twoje doświadczenia z drukowaniem.

Aby dowiedzieć się więcej o funkcjach Print Conductor 9.0, odwiedź stronę z nowościami programu.