Wskazówki wideo pomogą Ci łatwo wydrukować lub przekonwertować wiele dokumentów biurowych, obrazów, rysunków CAD i innych typów plików. Możesz to zrobić na różne sposoby: indywidualnie, z partiami, automatycznie w czasie rzeczywistym i za pomocą innych środków.

Podczas konwertowania lub drukowania plików jeden po drugim, wiele czasu poświęca się na powtarzalne czynności, które muszą być wykonywane manualnie. Dowiedz się, jak zrobić to szybko! Nasze krótkie przewodniki wideo pokażą Ci, jak drukować wsadowo i konwertować wiele plików oraz wykonywać powiązane zadania krok po kroku.

Pełna playlista na Youtube →

Jak konwertować partie plików

DocuFreezer 3.0: OCR i lepsza wydajność

Przeczytaj cały artykuł

Dowiedz się, jak DocuFreezer może konwertować dokumenty, skany, obrazy do przeszukiwalnego pliku PDF lub zwykłego tekstu TXT. Nie tylko możesz wsadowo konwertować wiele plików na raz, ale także rozpoznawać tekst za pomocą OCR, pobierać pliki PDF lub pliki tekstowe z edytowalnym tekstem.

Jak połączyć wiele plików PDF

Zobacz krótki film na temat łączenia kilku plików PDF z DocuFreezer. Możesz sortować pliki na liście, aby były łączone w określonej kolejności.

Jak dodawać nowe pliki do istniejących plików PDF

Ten film przyda się, jeśli chcesz dodać jeden lub kilka plików (stron) do już istniejącego pliku PDF.

Jak podzielić pliki PDF na pojedyńcze strony

Dowiedz się, jak podzielić jeden lub więcej wielostronicowych plików PDF na pojedyncze strony. Z DocuFreezer można je łatwo wyodrębnić jako oddzielne pliki PDF lub pliki obrazów.

Jak scalić pliki w jeden plik PDF

Obejrzyj ten film, jeśli chcesz uporządkować wiele różnych plików na liście, a następnie przekonwertować je na jeden plik PDF (lub TIFF). Działa dla pojedynczych plików oraz dużej liczby plików.


Jak wsadowo drukować pliki

Jak drukować wiele plików na raz

Przeczytaj cały artykuł

Dowiedz się, jak drukować jeden lub wiele plików naraz. Dzięki intuicyjnej aplikacji dla systemu Windows - Print Conductor - bardzo łatwo jest wsadowo wydrukować całe foldery lub archiwa plików. Elastyczne ustawienia drukowania można zastosować do poszczególnych lub wszystkich plików na liście.